VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI , PRÁVĚ JSME NASKLADNILI PRIMULKY POZDĚJI DOPLNÍME MACEŠKY, SEDMIKRÁSKY A PRYSKYŘNÍKY NEBUDOU CHYBĚT BALKÓNOVÉ KVĚTINY A ZELENINOVÁ SADBA 🙂🌹BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠE OBJEDNÁVKY S LÁSKOU VÁŠE ZÁKAZNICKÉ CENTRUM KVĚTINY TROPIK ❤️🌹❤️

Termín doručení

Objednávky odesíláme zpravidla do 1-2 pracovních dnů od přijetí objednávky  v sezóně  se může stát že se doručení  prodlouží  níže uvádíme nejpozdější doručení . V případě objednání řezaných květin  vyřizujeme tyto objednávky ihned přes PPL jsou tyto objednávky u Vás do 1-2 dnů od odeslání . Objednávky rostlin expedujeme tak aby byli k Vám doručeny do pátku  ,aby se nestalo že by rostliny v krabicích leželi přes víkend u přepravní společnosti ,proto objednávky přijaté ve čtvrtek a v pátek  budou odesílány vždy hned následující pondělí po víkendu .

V případě doručení sezóních dekorací například na dušičky ,vánoce ,velikonoce  objednávejte prosím z předstíhem  v poznámce u objednávky prosím uveďte požadovaný termín doručení raději s předstihem   (Příklad: doručit do 28.10.2023 nebo doručit  ve 20 týdnu  nebo doručit v týdnu od 20.10 .2023 do 25.10.2023)

Objednávky vždy vyřizujeme na základě pořadí, ve kterém byly přijaty. Nejpozdější termín dodání je u řezaných květin 1-2 pracovní dny - u rostlin do 1 týdne -  u sezóních dekorací (dušičky ,vánoce apod, ) do 2 týdnů -  u celoročních dekorací a doplňků  do 1 měsíce  od přijetí Vaší objednávky. Pokud Vám nebude zásilka do tohoto časového období doručena, prosím kontaktujte nás.

V případě že na objednávku spěcháte  napíšte nám upozornění na email: kvetinytropik@seznam.cz  v předmětu emailu uveďte  ODESLAT IHNED 

Rádi bychom chtěli poprosit naše zákazníky o shovívavost a trpělivost při vyřizování objednávek, protože se jedná o choulostivé zboží, se kterým musí být během expedice pečlivě zacházeno a vše je ručně baleno. Vzhledem k povaze sortimentu není možné provádět pravidelné spravování skladových zásob a průběžné automatické informace o stavu objednávky.

Objednávky z jarního sortimentu  vyřizujeme od února do konce května. Objednávky rostlin zasíláme s ohledem na počasí a přání zákazníka. V období silných mrazů, ale zásadně nezasíláme.

V období od června do srpna vyřizujeme objednávky obsahující trvalky a rostliny, které jsou aktuálně dostupné na našich webových stránkách. V tomto časovém úseku všechny objednávky posíláme od pondělí do středy.

Objednávky z podzimního sortimentu vyřizujeme od září do konce října (Objednávky z konce října můžeme ještě poslat začátkem listopadu, ale vše je podřízeno počasí.) Objednávky zasíláme s ohledem na počasí a přání zákazníka. V období silných mrazů, ale zásadně nezasíláme.

Objednávky celoročního trvanlivého zboží  a dekorace trvanlivého charakteru vyřizujeme a odesíláme od pondělí do pátku  během celého roku a bez závislosti na počasí . 

Dekorace jako jsou věnce a podobně ,které jsou ze žívého chvojí,mechu a jiného  materiálu  odesíláme od pondělí do středy  ze stejného důvodu jako je tomu u rostlin  .

 

Objednávky v prosinci hlavně květiny zasíláme podle počasí a  pouze přes PPL   kdy bude zajištěno doručení v co nejkratší době .