VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI , PRÁVĚ JSME NASKLADNILI PRIMULKY POZDĚJI DOPLNÍME MACEŠKY, SEDMIKRÁSKY A PRYSKYŘNÍKY NEBUDOU CHYBĚT BALKÓNOVÉ KVĚTINY A ZELENINOVÁ SADBA 🙂🌹BUDEME SE TĚŠIT NA VAŠE OBJEDNÁVKY S LÁSKOU VÁŠE ZÁKAZNICKÉ CENTRUM KVĚTINY TROPIK ❤️🌹❤️

Po doručení zásilky

    Po převzetí balíku od dopravce, zásilku ihned rozbalte a zkontrolujte stav doručených rostlin popřípadě dekorací . Pokud jsou rostliny v pořádku, nechte rostliny  alespoň 1 - 3 dny adaptovat (polostinné nebo stinné místo). Nevystavujte rostliny ihned přímému slunečnímu úpalu. A až poté je vysaďte na připravené místo. Kontejnerované rostliny  zalijte pouze, pokud je bal suchý, nepřemokřujte. Rostliny  v kontejneru můžete takto uchovat i několik týdnů a až poté je zasadit.

  Při zasílání trvalek se může stát při přepravě dopravcem, že se ulomí nebo jen nalomí stonek, boční porost. V konkrétním případě u trvalek, se při částečném odlomení bočního porostu nemusí jednat o důvod k reklamaci, pro správný růst a vývoj rostliny se doporučuje, provést zaštípnutí za účelem rozvětvení a k podpoře růstu rostliny.

 

Důležité upozornění

Výrobky opatřené svíčkami jsou určeny pouze pro dekorativní účely. Svíčky nenechávejte hořet bez dozoru, hrozí nebezpečí vzplanutí !!!

Zboží se může nepatrně lišit od nabídky na fotografiích, jedná se o výrobky z přírodních materiálů, u kterých nelze zaručit stoprocentně stejný tvar a umístění. Podstata výrobku, tvar, barva a použitý materiál zůstává zachován, avšak vyhrazujeme si právo záměny použitého materiálu jako například chvojí, použitého k výrobě věnců, sezonního přízdobového materiálu (např. česrtvé šípky, živé květy dle dohody atd..), obalového materiálu jako je květináč, truhlík, košík - přičemž se ale snažíme pokud již není dostupný použít odpovídající alternativu.